Seo ile Yeni Müşteriler Kazanın!

Seo ile Yeni Müşteriler Kazanın!

SEO (search engine optimization) bizim dilimizde kısaca arama motoru optimizasyonu anlamına gelmektedir. İşiniz veya hizmetleriniz hakkında bir web sitesi kurduğunuzda amacınız internet üzerinden yeni müşteriler bulmaktır. Eğer web siteniz üzerinden müşteri alabiliyorsanız o web site etkin çalışan ve amacına hizmet eden bir sitedir. Ülkemizde çok az bir kesim web sitenin öneminin farkında ve web sitesini nasıl ön plana çekebileceğini öğrenmek ve yapmak istiyor. Çünkü bunu yaptığında web sitesinin kendisine yüzlerce yeni müşteri kazandıracağını biliyor.

Binlerce lira vererek yaptırdığınız web sitenizin arama anahtar kelimelerinde müşterilerin önüne çıkmaması internet üzerinden yeni işler alamayacağınız ve geleneksel pazarlama faaliyetlerine devam edeceğinizin göstergesidir. Halbuki internet üzerinde aktif olmanın maliyeti (dijital pazarlama) geleneksel pazarlama maliyetlerine göre daha düşüktür.

Eğer bir web sitesine sahipseniz ve bunun aracılığı ile yeni müşterilerin size ulaşmalarını istiyorsanız öncelikli yapmanız gereken çalışma kesinlikle SEO çalışması olacaktır. Seo çalışmasının kapsamına ayıracağınız bütçe değişecektir. Seo hizmeti tek seferlik uygulanacak bir hizmet türü değildir. 3, 6 ve 12 aylık paketler halinde uygulanması ve uzun süreli olması faydalı olacaktır.

seo

Seo hizmeti ile sitenize girdiğiniz içeriklerin öne çıkması günlük trafiğinizi arttıracaktır. Google ürünleri ile yapılan bir seo çalışması ile mükemmel sonuçlar alınabilmektedir. Tabi bu hizmet türünde direk ilk sayfada çıkacaksınız diye bir taahhüdümüz olamaz bu tamamen google’in inisiyatifinde olan bir şeydir. Seo hizmeti veren firmalar bu hizmeti google webmaster tools yönergelerine göre yapmak zorundadır. Tüm çalışmalar bu şekilde bir ekip ile yapıldığında google bize sonuç alacağımızı belirtmektedir.

Seo da ana amaç olarak direk ilk sayfada yer almak önemlidir fakat bizim yapmak istediğimiz sitemiz ilk sayfada çıkmasa bile içeriğimizle alakalı anahtar kelime öbeklerinde ziyaretçinin arama listesinde çıkması sitemize gelmesi için en önemli kazanımdır. Seo işinde çalışacağınız ekip ve teknik yeterliliği çok önemlidir. İşin uzmanı olan bir ekiple çalışmanız siteniz için ciddi olumlu sonuçlar getireceği gibi işten anlamayan kişilerin elinde de google’ın sandbox denilen kara kutusuna düşebilir ki çıkarmak kolay değildir.

Seo hizmetini almak için hizmet linkimiz aşağıdadır:

SEO Hizmeti Almak İçin Tıkayın

Kamapanyalardan faydalanmak için mutlaka hizmeti inceleyin, seo hizmetini ne kadar erken almaya başlarsanız o kadar çabuk ve kalıcı sonuç alırsınız.

Seo’yu tüm dijital ürünleriniz için kullanabilirsiniz. Seo yeni müşteriler kazanmak için en önemli pazarlama aracınız olacaktır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir