ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO)

Şimdi Yeni Müşterilere Ulaşın!

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO)

İnternette görünür olun!

Arama  motoru optimizasyonu (search engine optimization) ile internette daha görünür olacak ve böylece hızlı bir şekilde yeni müşteriler size ulaşabilecek. Günde 40 milyon aktif kullanıcının içinde olduğu internet size yeni müşteriler kazandırabilir ve bu kitleyi direk satış odaklı yönetebilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Nedir?

Web sitenizi veya hizmetlerinizi internet üzerinde yapılan ilgili aramalarda öne çıkarıp size ulaşılmasını sağlayan işlemlerin tamamının adıdır. Seo sadece web sitenizin öne çıkarılması demek değildir. Web siteniz dışında da potansiyel müşterileriniz size seo ile ulaşabilir. Seo hizmetini etkin kullanan web site ve işletme sahipleri her gün yüzlerce yeni müşteriyle karşı karşıya gelmektedir. Siz de internet üzerinde görünür ve ulaşılabilir olmak istiyorsanız şimdi bize ulaşın!

3 aylık paket 5250 ₺ yerine

sadece: 1750 ₺

Kampanya kısa bir süre devam edecektir. Fiyatlara KDV dahildir.

Alacağınız Paketin İçerisinde Neler Var?

*Web site analizi 

*Arama motoru rekabet analizi 

*Rakip ve bölge analizi

*Anahtar kelime çalışmaları

*Backlink çalışmaları

*Aylık tanıtım yazıları ve anahtar kelime linkleme

*Google ürünleri ile entegre çalışma

*Uluslararası çalışan şirketler için Plus SEO

*İtibar yönetimi ile hakkınızda yazılan olumsuz yazılara müdahale

3 aylık çalışma sonucunda web siteniz ile hedef kitleniz size çok daha hızlı ulaşabilecek ve yeni müşterileri portföyünüze ekleyeceksiniz.

Şimdi bu paket hizmetimizi almak için kampanyalı fiyatımızı değerlendirin ve kullanmaya başlayın!

Unutmayın Vakit Nakittir..  

Nasıl Çalışıyoruz? 

Tüm bu açıklamaları inceledikten sonra bizimle iletişime geçip merak ettiğiniz diğer sorular için bilgi aldıktan sonra mağaza bölümünden ürün paketini satın alma işlemini gerçekleştireceksiniz. Siparişiniz bize ulaştıktan sonra size özel atanacak temsilcimiz sizinle iletişime geçecek ve gerekli bilgileri sizden alacak. Bu işlemlerden sonra arama motoru optimizasyon çalışması da ekibimiz tarafından size özel olarak hazırlanıp günlük ve haftalık olarak arama motorları üzerine işlenecektir. Hizmet başlangıcı durum raporu ve aylık çalışma raporları ile ilerlemenizi gözlemleyeceksiniz.

Arama Motoru Optimizasyon (SEO) Danışmanlığı 

Seo paketi aldığınızda uzmanlarımız size hizmet süresi boyunca danışmanlık da yapacaklar ve sizin işinizde internet ile nasıl ilerleyebileceğinizi size öğreteceklerdir. Tüm dünyada ortalama on binlerce dolar olan bu hizmet paketini şimdi aylık fiyatına 3 ay boyunca alıp yeni müşterilere kapı açabilirsiniz.

Şimdi bu hizmet paketini 3 ay boyunca kullanın.. 

3 aylık paket 5250 ₺ yerine

sadece: 1750 ₺

Kampanya kısa bir süre devam edecektir. Fiyatlara KDV dahildir

SEO hizmeti doğru ve etkin kullanıldığında başarı ve kazancınız sürekli artacaktır.

 

SEO paketi için Şimdi Kayıt Olun!

 

 

*Optimizasyon hizmet paketi site dışı faaliyetleri kapsamaktadır. Ücretli adwords reklamları plana dahil değildir. Arama motorlarında reklam verdiğinizde bütçeniz kadar üst sıralarda olursunuz. Seo ile daha uzun süre internet üzerinde yer alırsınız.

*Web Sitenizin mobil uyumlu (responsive) ve dinamik bir yapıda olması seo açısından çok önemlidir. Kullanıcıların % 80’i mobil cihazlar kullanmaktadır. Bu konuda da ayrıca destek ve hizmet teklifi ve talebinde bulunabilirsiniz.

*Gizlilik ve hizmet sözleşmeleri ıslak imzalı olarak imzalanıp tarafımıza gönderilecektir. Çalışmalar ödeme yapılıp, sözleşme imzalandıktan sonra başlamaktadır. Tüm sözleşmelerimize sitemizin alt bölümünden ulaşabilirsiniz.

*Arama motoru optimizasyonu ile yapılacak kazanç ve yeni müşterilerin dönüşümü hizmet alanın ürün – hizmet türüne göre süre olarak farklılık gösterebilir. Bu konuda herhangi bir zaman dilimi taahhüt etmemekteyiz. Bu inisiyatif tamamen google’a bağlıdır ve biz prensip olarak google webmaster tools kurallarını takip etmekteyiz.

*Fiyatlarımıza KDV dahildir.

*Kampanya son bitiş tarihi 31 Ağustos 2018 dir. Bu tarihten sonra indirimli fiyat ile işlem yapılmayacaktır. Normal 1 aylık paket fiyatımız 350 $ olacaktır.

*Kampanya dahilinde Hizmet bedeli için ödenen tutar tek seferlik ve üç aylık süreyi kapsamaktadır. Uzmanlarımız size bu süreçte sürekli yardımcı olup işlemlerinizi takip edecek ve yapılan uygulamaları görmenizi sağlayacaktır. Hizmet süresi boyunca her ay sonunda size detaylı rapor hazırlanıp verilecektir.

*Her müşteri müşteri ürünü aldıktan sonra hizmet başlangıç tarihi alacak ve bu tarihte uzmanımız müşteri ile ilgilenecektir. Temsilciniz sizinle haftanın belirlenen günlerinde mail ile iletişime geçecek ve gerekli bilgileri talep edecektir. Sosyal Medya yönetim paketi isteyen müşterilerimiz bizimle ayrıca iletişime geçmeli ve özel müşteri fiyat teklifi istemelidirler.

 

3 aylık paket 5250 ₺ yerine

sadece: 1750 ₺

Kampanya kısa bir süre devam edecektir. Fiyatlara KDV dahildir

Arama Motoru Optimizasyon (SEO) Paketi Dağ Yazılım A.Ş. ekibi tarafından alıcılara uygulanmakta ve kısa sürede etkisi görülmektedir.

Seo çalışmasının sürekli yapılmasını tavsiye etmekteyiz. Daha uzun dönemli kalıcılık istiyorsanız ilk paket etkilerini gördükten sonra bizden uzun dönemli fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sorularınız için: info@dagyazilim.com.tr