INSTAGRAM İLE İŞİNİZİ BÜYÜTÜN SATIŞLARINIZI ARTTIRIN!

İnstaGo ile Şimdi Yeni Müşterilere Ulaşın!

INSTAGRAM’DA GERÇEK ETKİLEŞİM

Hedef kitlenize otomatik olarak ulaşın ve hesabınızı büyütün!

Instagram üzerinde reklamlara çok fazla para harcıyorsanız veya reklam yapacak bütçeniz kısıtlıysa programımız tam size göre. Hedef kitlenizin toplandığı hesapların takipçilerini takip ederek onlarla etkileşime geçin ve hesabınızla ilgilenen gerçek takipçiler kazanın! Tüm bunları InstaGo sizin yerinize otomatik olarak yapsın. Siz sadece sonuçları izleyin.

InstaGo Nasıl Çalışıyor ve Neler Yapıyor?

Cinsiyete Göre Ayırma

Tüm takip, beğeni, yorum ve liste işlemlerinizi cinsiyetlere göre ayırabilirsiniz.

Liste Takip Etme

Daha önceden oluşturmuş olduğunuz listeleri takip edebilirsiniz. Takip etme sırasında profil özelliklerini sınırlandırarak daha net takip etme işlemi yapabilirsiniz. (Örneğin: gizli kullanıcılar takip edilmesin, profil resmi olmayanlar takip edilmesin, beni takip edenler takip edilmesin gibi)

Kullanıcıyı Takip Edenleri Takip Etme

İstediğiniz bir instagram üyesini / hesabını takip eden tüm üyeleri detaylı sınırlandırarak takip işlemi yapabilirsiniz.

Kullanıcının Takip Ettiklerini Takip Etme

İstediğiniz bir instagram üyesinin takip ettiği tüm üyeleri detaylı sınırlandırarak takip işlemi yapabilirsiniz.

İstenilen Lokasyondaki Kişileri Takip Etme, Gönderileri Beğenme ve Yorum Yapma

İstediğiniz bir lokasyonda bulunan tüm kişileri detaylı sınırlandırarak takip edebilir, her bir gönderiyi beğenebilir ve hepsine farklı farklı yorumlar yapabilirsiniz.

Takipten Çıkarma (Unfollow)

Takip ettiğiniz tüm kişileri, en ince ayrıntısına kadar sınırlandırarak hızlı biçimde takipten çıkarabilirsiniz. Böylece hesabınızda sadece sizi takip edenler kalacaktır.

Sizi Takip Edenlere Özel Mesaj (DM) Gönderme

Sizi takip edenlere otomatik özel mesaj olarak gönderin.

Özel Mesajları Görme, Yanıtlama ve Silme

Gönderdiğiniz veya size gönderilen tüm özel mesajlarınızı görebilir, yanıtlayabilir, beğenebilir veya silebilirsiniz.

Instagram İle Hesabınız Organik Olarak Büyüyecek!

Diğer reklam yöntemleri süreli ve geçici olmaktadır. Bu nedenle organik etkileşim programları markalar tarafından artık daha çok tercih edilmektedir. Bunun en büyük nedeni yapılan tüm çalışmaların hesabınız açısından kalıcı olmasıdır.

Nasıl Çalışıyor? 

Tüm bu açıklamaları inceledikten sonra bize istediğiniz bölge ve lokasyonda bulunan ve takip etmek istediğiniz hesap isimlerini verdikten sonra program sizin hesabınız üzerinden bu hesapların takipçilerine günlük 600-1000 adet takip isteği yollayacak ve o kullanıcılar sizden haberdar olacak. Ürün ve hizmetlerinizi gören ve ilgilenen kullanıcılar da hemen sizi takip etmeye başlayacaklar. Yine programımız bizi takip eden her yeni takipçiye hazırlamış olduğumuz otomatik mesajı (DM) yollayacak. Böylece hem yeni organik takipçi kazanılmış olacak hem de hızlı bir şekilde etkileşime girmiş olacaksınız. 

InstaGo

InstaGo instagram paketi aldığınızda yeni müşterilere kapı açabilirsiniz.

Şimdi bu hizmet paketini kampanyalı olarak 3 ay boyunca kullanın.. 

1 Aylık Paket 185 $

 3 Aylık Paket 300 $ Kampanyalı 

Kampanya kısa bir süre devam edecektir. Fiyatlara KDV dahil değildir.

InstaGo hizmeti doğru ve etkin kullanıldığında başarı ve kazancınız sürekli artacaktır.

 

InstaGo paketi için Şimdi Kayıt Olun!

 

 

*Gizlilik ve hizmet sözleşmeleri ıslak imzalı olarak imzalanıp tarafımıza gönderilecektir. Çalışmalar için peşin ödeme yapılıp, sözleşme imzalandıktan sonra başlamaktadır. Tüm sözleşmelerimize sitemizin alt bölümünden ulaşabilirsiniz.

*InstaGo ile yapılacak kazanç ve yeni müşterilerin dönüşümü hizmet alanın ürün – hizmet türüne ve seçilen takip hesaplarına  göre süre olarak farklılık gösterebilir. Bu konuda herhangi bir zaman dilimi taahhüt etmemekteyiz. Bu inisiyatif tamamen instagram’a bağlıdır ve biz prensip olarak instagram api ve yönergelerini takip etmekteyiz.

*Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

*Her müşteri müşteri ürünü aldıktan sonra hizmet başlangıç tarihi alacak ve bu tarihte uzmanımız müşteri ile ilgilenecektir. Temsilciniz sizinle haftanın belirlenen günlerinde mail ile iletişime geçecek ve gerekli bilgileri talep edecektir. Sosyal Medya yönetim paketi isteyen müşterilerimiz bizimle ayrıca iletişime geçmeli ve özel müşteri fiyat teklifi istemelidirler.

 

1 Aylık Paket 185 $

 3 Aylık Paket 300 $ Kampanyalı 

Fiyatlara KDV dahil değildir.

InstaGo Paketi Dağ Yazılım A.Ş. ekibi tarafından müşteri hesaplarına uygulanmakta ve kısa sürede etkisi görülmektedir.

InstaGo çalışmasının sürekli yapılmasını tavsiye etmekteyiz. Daha uzun dönemli kalıcılık istiyorsanız ilk paket etkilerini gördükten sonra bizden uzun dönemli fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sorularınız için: info@dagyazilim.com.tr