INSTAGRAM İLE SATIŞLARINIZ ARTSIN! INSTAGO

İnstaGo ile Şimdi Yeni Müşterilere Ulaşın!

INSTAGRAM’DA GERÇEK ETKİLEŞİM

Hedef kitlenize otomatik olarak ulaşın!

Instagram üzerinde reklamlara çok fazla para harcıyorsanız veya reklam yapacak bütçeniz kısıtlıysa programımız tam size göre. Hedef kitlenizin toplandığı hesapların takipçilerini takip ederek onlarla etkileşime geçin ve hesabınızla ilgilenen gerçek takipçiler kazanın! Tüm bunları InstaGo sizin yerinize otomatik olarak yapsın. Siz sadece sonuçları izleyin.

InstaGo Nasıl Çalışıyor ve Neler Yapıyor?

Cinsiyete Göre Ayırma

Tüm takip, beğeni, yorum ve liste işlemlerinizi cinsiyetlere göre ayırabilirsiniz.

Liste Takip Etme

Daha önceden oluşturmuş olduğunuz listeleri takip edebilirsiniz. Takip etme sırasında profil özelliklerini sınırlandırarak daha net takip etme işlemi yapabilirsiniz. (Örneğin: gizli kullanıcılar takip edilmesin, profil resmi olmayanlar takip edilmesin, beni takip edenler takip edilmesin gibi)

Kullanıcıyı Takip Edenleri Takip Etme

İstediğiniz bir instagram üyesini takip eden tüm üyeleri detaylı sınırlandırarak takip işlemi yapabilirsiniz.

Kullanıcının Takip Ettiklerini Takip Etme

İstediğiniz bir instagram üyesinin takip ettiği tüm üyeleri detaylı sınırlandırarak takip işlemi yapabilirsiniz.

Keşfetteki Kişileri Takip Etme, Gönderileri Beğenme ve Yorum Yapma

Instagram keşfette sizin ilginizi çeken, takip ettiğiniz kişilerin profillerine yakın profilleri, daha önceden etkileşime girdiğiniz gönderilere yakın gönderileri göstermektedir. Burada bulunan tüm kullanıcıları detaylı sınırlandırarak takip işlemi yapabilir, gönderileri toplu olarak beğenebilir ve hepsine farklı farklı yorumlar yapabilirsiniz.

Son Gönderi Yapan Kişileri Takip Etme, Gönderileri Beğenme ve Yorum Yapma

İster bir, ister birden fazla tag girerek yapılan gönderilerdeki tüm kullanıcıları detaylı sınırlandırarak takip işlemi yapabilir, her bir gönderiyi beğenebilir ve her birisine farklı farklı yorumlar yapabilirsiniz. Üstelik her tagı yorum ve beğeni sayısına görede sınırlandırabilirsiniz.

Gönderiyi Beğenenleri veya Yorum Yapanları Takip Etme

Bir gönderiye yorum yapanları veya o gönderiyi beğenen kişileri detaylı sınırlandırarak takip edebilirsiniz. Üstelik gönderinin gizli olup olmamasının hiç bir önemi yok!

İstenilen Lokasyondaki Kişileri Takip Etme, Gönderileri Beğenme ve Yorum Yapma

İstediğiniz bir lokasyonda bulunan tüm kişileri detaylı sınırlandırarak takip edebilir, her bir gönderiyi beğenebilir ve hepsine farklı farklı yorumlar yapabilirsiniz.

Takipten Çıkarma (Unfollow)

Takip ettiğiniz tüm kişileri, en ince ayrıntısına kadar sınırlandırarak hızlı biçimde takipten çıkarabilirsiniz.

Takip Ettiklerinizin Beğendiklerini Beğenme ve Yorum Yapma

Takip ettiğiniz kişilerin en yeni beğendiği gönderileri sizde beğenebilir, hepsine farklı yorumlar yapabilirsiniz. Böylece yakın çevrenizdeki kişilere ulaşmanız çok daha kolay olur.

Kullanıcıların Son Gönderilerini Beğenme ve Yorum Yapma

İstediğiniz sayıda oluşturduğunuz kullanıcıların belirlediğiniz kadar son gönderilerini beğenebilir, hepsine farklı yorumlar yapabilirsiniz.

Anasayfadaki Gönderileri Beğenme

Anasayfanızda sürekli paylaşılan gönderileri otomatik olarak beğenebilirsiniz.

Beğendiğiniz Gönderileri Listeleme

Her bir beğendiğiniz gönderileri listeleyebilir, her birini beğenmekten vazgeçebilir, hatta kullanıcıları takip bile edebilirsiniz.

Toplu veya Tek Tek / Resim veya Yazı Şeklinde Özel Mesaj (DM) Gönderme

İsterseniz toplu konuşma şeklinde, isterseniz tek tek, yalnız resim veya yalnız yazı yada ikisini birden özel mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Özel Mesajları Görme, Yanıtlama ve Silme / Toplu Silme

Gönderdiğiniz veya size gönderilen tüm özel mesajlarınızı görebilir, yanıtlayabilir, beğenebilir, ister toplu, ister tek tek silebilirsiniz.

Hazır Listeler Oluşturma

Yukarıdaki tüm özellikleri isterseniz yalnızca liste şeklinde kaydedebilir, ileride yapacak şekilde planlayabilirsiniz.

Profilinizi Gizleme, Görünür Yapma

Profilinizi isterseniz gizleyebilir, isterseniz görünür duruma getirebilirsiniz.

Anlık veya İleri Zamanlı Resim Paylaşma

İsterseniz anlık, isterseniz belirlediğiniz tarih ve saatte resim paylaşabilirsiniz.

Limitsiz Instagram Hesabında Kullanabilme

InstaGo aracını belli bir sınır olmadan dilediğiniz kadar Instagram hesabınızda kullanabilme imkanına sahipsiniz.

Spin Oluşturma Aracı

Yorum ve DM gönderme aşamasında aynı kelimelerden her mesajda farklı kombinasyonda göndermeyi sağlayan spin özelliği ekledik. Bu spin özelliğini kullanabilmeniz için ise Spin Aracı’nı oluşturduk.
(Örneğin: selam yazmak yerine {slm|selam|slmlar|selamlar|merhaba|mrb} yazdığınızda InstaGo her mesajda farklı bir kelimeyi seçip gönderecektir.

Tüm Araçları Sadece Yeni Takipçiler ve Gönderiler İçin Zamanlayabilme

Her aracı sadece yeni takipçiler ve gönderiler üzerinde işlem yapacak şekilde playlayabilirsiniz. Planladığınız her aracı simge durumunda küçülterek arka planda çalışmasını sağlayabilirsiniz. Sizi rahatsız etmez.

Nasıl Çalışıyoruz? 

Tüm bu açıklamaları inceledikten sonra bizimle iletişime geçip merak ettiğiniz diğer sorular için bilgi aldıktan sonra mağaza bölümünden ürün paketini satın alma işlemini gerçekleştireceksiniz. Siparişiniz bize ulaştıktan sonra size özel atanacak temsilcimiz sizinle iletişime geçecek ve gerekli bilgileri sizden alacak. Bu işlemlerden sonra ekibimiz tarafından size özel sunucu tahsisi ile hizmetiniz başlayacaktır.. Hizmet başlangıcı durum raporu ile ilerlemenizi gözlemleyeceksiniz.

InstaGo

InstaGo instagram paketi aldığınızda yeni müşterilere kapı açabilirsiniz.

Şimdi bu hizmet paketini 3 ay boyunca kullanın.. 

1 Aylık Paket 100 $

 3 Aylık Paket 200 $ 

Kampanya kısa bir süre devam edecektir. Fiyatlara KDV dahil değildir.

InstaGo hizmeti doğru ve etkin kullanıldığında başarı ve kazancınız sürekli artacaktır.

 

InstaGo paketi için Şimdi Kayıt Olun!

 

 

*Gizlilik ve hizmet sözleşmeleri ıslak imzalı olarak imzalanıp tarafımıza gönderilecektir. Çalışmalar ödeme yapılıp, sözleşme imzalandıktan sonra başlamaktadır. Tüm sözleşmelerimize sitemizin alt bölümünden ulaşabilirsiniz.

*InstaGo ile yapılacak kazanç ve yeni müşterilerin dönüşümü hizmet alanın ürün – hizmet türüne göre süre olarak farklılık gösterebilir. Bu konuda herhangi bir zaman dilimi taahhüt etmemekteyiz. Bu inisiyatif tamamen instagram’a bağlıdır ve biz prensip olarak instagram yönergelerini takip etmekteyiz.

*Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

*Her müşteri müşteri ürünü aldıktan sonra hizmet başlangıç tarihi alacak ve bu tarihte uzmanımız müşteri ile ilgilenecektir. Temsilciniz sizinle haftanın belirlenen günlerinde mail ile iletişime geçecek ve gerekli bilgileri talep edecektir. Sosyal Medya yönetim paketi isteyen müşterilerimiz bizimle ayrıca iletişime geçmeli ve özel müşteri fiyat teklifi istemelidirler.

 

1 Aylık Paket 100 $

 3 Aylık Paket 200 $ 

Fiyatlara KDV dahil değildir.

InstaGo Paketi Dağ Yazılım A.Ş. ekibi tarafından müşteri hesaplarına uygulanmakta ve kısa sürede etkisi görülmektedir.

InstaGo çalışmasının sürekli yapılmasını tavsiye etmekteyiz. Daha uzun dönemli kalıcılık istiyorsanız ilk paket etkilerini gördükten sonra bizden uzun dönemli fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sorularınız için: info@dagyazilim.com.tr