Kurumsal Web Site Paketi

Kurumsal Web Site Paketi

Kurumsal web site paketi işinizi en iyi tanıtacak sistemdir. Yönetilebilir esnek admin paneli, arama motor uyumluluğu, modüler yapısı, mobil uyumlu olmasıyla daima bir adım öndedir. Web sitenizi kullanım amacınıza göre farklı şekillerde hazırlatmanız mümkündür. Eğer amacınız kurumsal kimliğinizi ve işinizi tanıtmak ise etiket tabanlı, seo dostu wordpress sistem en verimli ve ekonomik seçim olacaktır. Diğer seçenek ise web siteniz içinde özel kullanım ve etkileşim alanları yaratıp müşteri yönetimini de gerçekleştirmek istiyorsanız plana uygun bir yazılım dili ile hazırlanması gerekecektir.

Bu paket içerisinde;

Standart web site paketi özellikleri bulunmaktadır. (ana sayfa, kurumsal, hizmet / ürünler, referanslar, galeri, iletişim)

Kullanılan temalar profesyonel hazırlanmış mobil uyumluluğu olan temalardır.

Esnek yönetim paneli (sitenizin her noktasını kendiniz yönetebilirsiniz)

Etiket tabanlı sistem (arama motorlarının ilgilisini çeken anahtar kelime yapısı)

Seo modülü (arama motorlarının botlarını siteyi taraması için uyaran sistem)

Mobil uyumlu yapı

İletişim ve talep formları oluşturabilme

E-bülten oluşturabilme (müşteri ve ziyaretçilerinizin dataları ile yeniden pazarlama teknikleri uygulama modülü)

Webmail oluşturup kullanabilme (sunucu üzerinden tüm ekibiniz için kurumsal webmail oluşturabilme)

Kurumsal web site paketlerinde alışveriş modülü olmadığı için sanal pos kullanılmamaktadır. Eğer yine de ödeme almak isterseniz farklı ödeme platformları entegre edilebilir. (ödeme platformu kurulumu ek ücrete tabidir.)

Web site paketlerimiz için tasarım / kurulum ücretini tek sefer ödersiniz ve siteniz tamamen size ait olur. Web siteniz için ödenecek iki adet yıllık ücretiniz vardır. Bu yıllık ücretler alan adı (domain) tescil ve sunucu (hosting) barındırma ücretleridir. İlk sistem kurulumunda ön ödeme alındıktan sonra her yıl düzenli olarak yıllık hizmet / kiralama bedeli alınmaktadır.

Standart ürün / paketler dışında hazırlanacak özel yazılım projeleriniz direk satış fiyatı üzerinden fiyatlandırılıp satılmaktadır. Özel yazılım projeleriniz için ayrıca fiyat teklifi almanız gerekmektedir.

Kurumsal web site paketlerimiz wordpress tabanlı premium temalardan oluşmaktadır. Seo açısından en verimli sistemleri hizmetlerimizde kullanmaktayız. Fiyatlar için projenizin kapsamına göre teklif isteyiniz.

Ödeme şekillerimiz %60 peşin – %40 iş teslimi şeklindedir.

Kampanya sayfa linki için buraya tıklayın.

Tüm ürünlerimizi inceleyebilir, satış ekibimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.