Link Gönderme İle Web Sitesiz Ödeme Alma

Web Sitenizde E-Ticaret Sistemi Kullanmadan Ödeme Alma

Web sitenizde E-ticaret altyapısı kullanmadan müşterilerinizden link göndererek kredi kart ile hesabınıza ödeme alabilirsiniz. Bu hizmeti kullanabilmeniz için işinizi tanıtan bir web sitesine ihtiyacını olacaktır. Kredi kartıyla ödeme almak için sanal pos servis sağlayınının panelinden ürün / hizmet adı, miktarı ve fiyatını oluşturarak bir satış ürünü yaratırsınız. Bu ürünün paylaşım linkini mail veya sosyal medya kanallarından müşterinize gönderebilir ve onun o linkten size ödeme yapmasını sağlayabilirsiniz.

Kredi kartıyla ödeme almak için sanal pos servis sağlayınının panelinden ürün / hizmet adı, miktarı ve fiyatını oluşturarak bir satış ürünü yaratırsınız. Bu ürünün paylaşım linkini mail veya sosyal medya kanallarından müşterinize gönderebilir ve onun o linkten size ödeme yapmasını sağlayabilirsiniz.

Sanal Pos Seçimi

Ödeme alt yapı sistemi sağlayan şirketlerden size uygun olanı seçilerek servis kurulumu yapılmaktadır. Aylık sabit ücreti yoktur sadece yapılan işlemlerden komisyon alınmakta ve hemen hemen tüm kartlara taksit yapılabilmektedir.

Tüm paketlerimiz standart özelliklerle hazırlanır ve hakları tamamen size ait olur. Tek sefer hizmet kurulumundan önce ödeme yaparsınız.

Bu paketin fiyatı;

Sistem başvuru ve kurulum hizmeti: 1500 TL. + KDV

Tüm ürünlerimizi inceleyebilir, satış ekibimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.