Sosyal Medya Danışmanlığı

Şimdi Yeni Müşterilere Ulaşın!

Sosyal Medya Optimizasyon (SMO) Paketi

Bu e-uygulama paketi hayatınızı değiştirecek!

Sosyal Medya kanallarını (özellikle facebook ve instagram) alacağınız hizmetlerle çok daha etkin kullanabilecek ve böylece hızlı bir şekilde yeni müşterilere ulaşacaksınız. Günde 40 milyon aktif kullanıcının içinde olduğu bu mecralar size yeni müşteriler kazandırabilir ve bu kitleyi direk satış odaklı yönetebilirsiniz.

Sosyal Medya Optimizasyon (SMO) Paketi Nedir?

Sosyal Medya reklamlarında hedeflenen kitlenin ürün ve hizmetlerinizle ilgilenip satışa döndürülmesini kapsayan ayarlamaların tamamının adıdır. Nasıl web siteniz için seo çalışması gerekli ise ve bunun için binlerce lira harcıyorsanız sosyal medya hesaplarınız için de bu optimizasyon çalışması yeni müşterilerin kazanımı için gereklidir. Bir markanız ve buna ait web site ve sosyal medya hesaplarınız var ise optimizasyon ile vereceğiniz reklamlar hedef müşterilerinize direk ulaşacaktır. Minimum maliyetle maksimum kazanç sağlamanız için reklamlarınızı optimize edin ve sürekli sosyal medyada görünür olun!

Hizmetimizi almak için ödeme yaptıktan sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçip ve gerekli gizlilik ve iş sözleşmelerimizi size ulaştıracaklardır. Bu süreçten sonra çalışmaya başlıyor ve bir aylık süre içinde optimizasyonunuz tamamlanarak sistemin belirlediği en düşük bütçelerle kendi hesabınızdan reklama çıkıyorsunuz. Tüm bu aşamalarda uzman danışmanlarımızla sürekli iletişim halinde olup kendi hesaplarınızın optimizasyonunu ayarlayabilir hale geliyorsunuz.

Sosyal Medya Danışmanlığı 

Sosyal Medya Optimizasyon paketi içerisinde uygulamalar, size verilecek tüm dökümanlar çok basit ve anlaşılabilir düzeyde hazırlanmıştır. Tüm uygulama ve adımları özenle takip eder uygularsanız başarı kaçınılmaz olacaktır. İlk bir ay tüm çalışmalar tarafımızdan yapılacak olup hizmet almaya devam etmek isterseniz hizmet paketini %20 indirimli şekilde aylık olarak alabileceksiniz.

 

Sosyal Medya reklamları doğru kullanıldığında başarı ve kazancınız sürekli artacaktır.

 

Sosyal Medya Optimizasyon ve Kullanım Kılavuzunuz için Şimdi Kayıt Olun!

 

*Optimizasyon hizmet paketi sponsorlu gönderi maliyet ve bütçesini kapsamamaktadır. Bütçe ve maliyetler müşteriye aittir. Şirket olarak alınan tüm ücretler danışmanlık ve optimizasyon ücretleridir.

*Gizlilik ve hizmet sözleşmeleri ıslak imzalı olarak imzalanıp tarafımıza gönderilecektir. Çalışmalar ödeme yapılıp, sözleşme imzalandıktan sonra başlamaktadır. Tüm sözleşmelerimize sitemizin alt bölümünden ulaşabilirsiniz.

*Sosyal medya optimizasyonu ile yapılacak kazanç ve yeni müşterilerin dönüşümü hizmet alanın ürün – hizmet türüne göre süre olarak farklılık gösterebilir. Bu konuda herhangi bir zaman dilimi taahhüt etmemekteyiz.

*Hizmet bedeli için ödenen tutar tek seferlik ve bir aylık süreyi kapsamaktadır. Uzmanlarımız size bu süreçte sürekli yardımcı olup işlemlerinizi takip edecek ve yapılan uygulamaları görmenizi sağlayacaktır. Ay sonunda size detaylı rapor hazırlanıp verilecektir.

*Her müşteri müşteri numarasına göre hizmet başlangıç tarihi alacak ve bu tarihte uzmanımız müşteri ile ilgilenecektir. Aynı anda birden fazla müşteri ile ilgilenmek sizin başarınızı etkilemektedir. Hizmet başlama süresi ortalama 15 gündür.

Sosyal Medya Optimizasyon Paketi Dağ Yazılım tarafından alıcılara uygulanmaktadır.