Yurtdışı Sanal Pos ve Banka Hizmetleri

Yurtdışında E-Ticaret İçin Sanal Pos ve Banka Hesap Numarası


Yurtdışında e-ticaret yapacak şahıs ve firmalar için e-ticaret sistem kurulumu, yabancı sanal pos ve yurtdışı merkezli banka hesap numarası açma, oluşturma hizmetlerimiz ile hemen e-ticarete başlayın ve işinizden geri kalmayın.

Avrupanın güvenli limanı Almanya’da şirket kurmak isterseniz uzman ekibimiz gerekli desteği verecektir. Almanya şirke kurulumu için link: https://berlindanismanlik.com/

Hizmetlerimiz için bizimle irtibata geçin.  E-posta: info@dagyazilim.com.tr

Bu paket içerisinde Amazon ve shopify sistemlerinde veya kendi e-ticaret sitenizden satış yapabilmek için adınıza yurtdışı banka hesabı oluşturma ve sanal pos kurulum desteği mevcuttur.

Yurtdışında e-ticaret yapacak ve sanal pos kullanacak şahıs ve firmalar için e-ticaret sistem kurulumu, yabancı sanal pos ve yurtdışı merkezli banka hesap numarası açma, oluşturma hizmetlerimiz ile hemen e-ticarete başlayın ve işinizden geri kalmayın.

Yurtdışı banka hesap ve sanal pos işlemleri için adınıza şirket kurulumu yapılmakta olup tüm işlemler resmi dairelerin sürecine göre 1-2 ay olmakta bazı durumlara göre 4 aya kadar uzamaktadır. Bu hizmetlerde %95 olumlu sonuç alınmaktadır.

Hizmetlerimiz için bizimle irtibata geçin.

Yurtdışında e-ticaret yapacak şahıs ve firmalar için yurtdışı sistemlerinin desteklediği sanal poslar kullanılmaktadır. Yurtdışı e-ticaret merkezleri ve sanal pos veren firmalar Türkiye bankalarının iban numaralarını kabul etmemektedir. Bu nedenle yurtdışı çalışacak ve ödeme alacak firma veya şahıslara yurtdışı banka hesabı açılması gerekmektedir.

Standart ürün / paketler dışında hazırlanacak özel yazılım projeleriniz direk satış fiyatı üzerinden fiyatlandırılıp satılmaktadır. Özel yazılım ve modül kurulum projelerinizde kiralama hizmeti mevcut değildir.

Bu paketin fiyatı;

Tek seferlik danışmanlık ve kurulum hizmet ücreti projenize göre değişiklik göstermektedir. Bize projenizi / ne iş yapacağınızı belirtmeniz durumunda size daha fazla yardımcı olabiliriz.

Ortalama fiyatlarımız aşağıdaki gibidir:

Yurtdışı (Amerika) Şirket Kurulumu: 2500 $

  • Limited şirket kurulumu (LLC)
  • Vergi numarası
  • Banka hesabı açılması ve internet bankacılığı
  • Sanal ofis adresi (2 aylık)
  • Sanal pos başvrusu ve sitenize entegrasyonu (uluslararası kullanıma açık)
  • Danışmanlık ücreti dahil

Not: Almanya’da şirket kurulumu için mail yoluyla bilgi alabilirsiniz.

İlgili link: Yurtdışı Şirket Kurulumu

Tüm ürünlerimizi inceleyebilir, satış ekibimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.