Yurtdışı Şirket (Startup) Kurulumu

Yurtdışında Startup Kurun

Almanya ve Amerika'da Startup Kurun Dünyaya Açılın!

Almanya ve Amerika’da hızlı bir şekilde projenize özel Startup şirketinizi ortalama 45 gün içerisinde kuruyoruz. Her iki ülkenin de kendine göre avantajları bulunmakla birlikte son dönemlerin parlayan yıldızı Startup şirket projeleridir. Günümüzde yurtdışı şirket kurulumları tamamen uzaktan (vekaletle) yapılabilmektedir. Uzaktan kurulum imkanı sizin şirketinizi yabancı bir ülkede kurup ürün ve hizmetlerinizi dışarıya pazarlarken yabancı bir firma olarak daha hızlı satış yapabilmenizi sağlar. Yurtdışında şirketinizin olması sizin tüm dünyaya ve Türkiye’ye de ticaret yapabilmenizi sağlar. Ayrıca Türkiye’de şirket kurmanıza gerek kalmaz. Şirketinizle birlikte banka hesabınız ve sanal pos hizmetinizi de anında aktif hale getirebilirsiniz.

Almanya ve Amerika şirket kurulum maliyetleri ve istenen belgeler listesi aşağıdaki sekmelerde yer almaktadır.

Almanya’da startup şirket kurmak limited (GmbH) ve anonim (AG) şirketlere göre daha az sermaye maliyeti avantajı sağlamaktadır. Bir limitede şirket için min. 25.000 € sermaye yatırılması gerekirken Startup mini limited için sermaye tutarı olarak 1000€ sermaye koymak yeterlidir. Almanya Startup kurulum maliyetleri ise tek sefer ödemeniz gereken 2500 € olmakla birlikte mali müşavir ve sanal ofis kira bedeli bu rakamın dışındadır. Tüm mali müşavirlik ve kurulum hizmetlerini partner şirketimiz Berlin Danışmanlık (www.berlindanismanlik.com) hızlı bir şekilde sizin adınıza yapmaktadır.

Detaylı bilgi için bize mail ile başvurunuz.

Amerika’da startup şirket kurulumu için herhangi bir sermaye tutarı koymanız gerekmemektedir. Sadece kimlik bilgileriniz ile çok kısa sürede şirketiniz kurulmakta ve banka hesabınız ile sanal posununuzu kullanabilmektesiniz. Kurulum maliyeti 2500 $ dır. Sanal ofis ve mali müşavir aylık maliyetleri fiyata dahil değildir. (sanal ofis aylık 30 $, mali müşavirlik ücreti yıllık 50$ civarındadır.)

Detaylı bilgi için bize mail ile başvurunuz.

Şirket kurulumları için gerekli belgeler, şirketimiz ile yapılacak sözleşme, kurulum için vekalet, şirket ana sözleşmesinin hazırlanması ve kimlik bilgileriniz olmaktadır.

Detaylı bilgi için bize mail ile başvurunuz.